Ból podbrzusza przy kamieniach nerkowych

Witam mam 52 lata . Mam kamienie na nerkach 7 sztuk wielkości bardzo małej. Od 2 miesięcy boli mnie pod brzusze jest to mocny ból. Biorę różne leki przeciwbólowe ale działają bardzo krótko. Jak takie kamienie długo będą w nerkach kiedy one wyjdą? Czy ból może trwać aż tak długo?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja urologa i decyzje terapeutyczne , czy było usg jamy brzusznej ? Rtg?