Ból prawego jajnika u 43-latki

Witam, 2 dni temu rano bolał mnie lekko prawy jajnik. Powiązałam to ze zbliżającym sie okresem. Jednak po poludniu ćwiczylam i zrobilam wymach prawej nogi w tył. Ból janika był straszny!. Jakbym go rozerwala. Od dwoch dni przy napinaniu i przewracaniu sie z boku na bok ból nie odpuszcza. Co to może być. Prosze o odpowiedz, z góry dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.