Ból stopy od strony wewnętrznej w okolicy kostki

Dwa dni temu zaczęłam odczuwać ból stopy od strony wewnętrznej w okolicy kostki. Przyczyną tego są buty, których tylne usztywnienie uciskało mi w tym miejscu. Ból przypomina trochę stłuczenie, jedank stopa nie jest spuchnięta, wyczuwalny jest jedynie niewielki guzek. Co powinnam zrobić aby jak najszybciej doprowadzić stopę do porządku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy zaprzestać noszenia niewygodnego obuwia. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w ciągu najbliższych kilku dni to konieczna będzie wizyta u lekarza.