Ból stopy po przebudzeniu

bardzo często jak wstaje rano lewa stopa od strony zewnetrznej mnie boli . nie uderzyłam się ani nic z tych rzeczy i nie wiem co to może być. nie moge buta założyć bo sprawia mi to ból. po jakimś czasie przestaje boleć. Zawsze jak wstaje rano tto tak mam . Bardzo boli. doknac się nie da. czego może być to przyczyna ? i jakk się mogę pozbyć tego bólu ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyną może być choroba zwyrodnieniowa stawów. Wskazany kontakt z lekarzem rodzinnym w celu ustalenia konkretnej diagnozy i ewentualnego wdrożenia leczenia. Doraźnie, w razie bólu, może stosować Pani leki przeciwzapalne.