Ból stopy u 20-latka

Witam. Mam problem z prawą stopą otóż boli mnie stopa mniejwięcej tam gdzie jest środkowa część kości śródstopa zawsze gdy chodze. Jest to bardzo silny ból a wręcz kłucie. Znajomi mi mówią że nie chodze poprawnie ale nie wiem jak to skorygować byłem już na prześwietleniu u chiruga a także u reumatologa ortopedy było robione USG stopy i nie widać efektów. Musze dodać że pracowałem na chłodni wczesniej robiłem okolo 30 km dziennie przez rok czasu mam 20 lat .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.