Dlaczego stopy puchną i są bolesne?

Od wielu lat mam problem ze stopami na przełomie lata (gdy robi się cieplej). Stopy strasznie puchną, nagrzewają się i bardzo bolą. Ból jest na tyle silny, że nie mogę nawet w nocy z tego powodu spać. Trzymanie nóg w górze nasila objawy. Spuchnięciu towarzyszą bardzo 'nabite' żyły na stopach, natomiast spuchnięty głównie jest cały spód stopy. Miałem robione badania USG Dopplera, mnóstwo prześwietleń, chodziłem do ortopedów, reumatologów i niestety nikt nie potrafił mi pomóc. Mam 26 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza kardiologa i chirurga naczyniowego,