Ból szczęki i prośba o konsultację laryngologiczną

Laryngolog przepisał mi encorton na 5 dni, rzeczywiście trochę pomógł. Nie czuję bólu, ale ucisk od czasu do czasu jest po obu stronach teraz i ciągle bezwiednie pocieram szczękami o siebie. Pykanie zostało choć jest dużo mniejsze. Planuję pomimo opinii dentysty rozwiercić martwą dwójkę, ale co mógłby jeszcze zrobić laryngolog, zastanawiam się czy nadal upierać się przy tej tomografii, czy to zęby? czy zatoki? dziękuję.

Witam. Na podstawie tego co Pani napisała bardzo trudno zorientować się jakie były objawy, jaka diagnoza postawiona przez laryngologa i jakie było wdrożone leczenie. Nie wiem również na co teraz się Pani uskarża. Podejrzewam, że leczyła się Pani z powodu zapalenia zatok, więc raczej pytanie proszę skierować do laryngologa. Pozdrawiam Krystyna Pikała