Ból szyi i obojczyka u 32-latka

Nagły ból z prawej strony w okolicy obojczyka aż do szyi porażający prawe ramię. Ból to mocne 8/10 Ból pozostawił jego echo odczuwalne następnego dnia, jakby nadwyrężył coś. Nie palę , nie piję , brak problemów sercowych w rodzinie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego lub ortopedy. Pańskie objawy są bardzo niespecyficzne i trudno ocenić bez zbadania Pana co może być tego przyczyną. Trzeba wykonać dodatkowe badania obrazowe oraz laboratoryjne. Pozdrawiam