Ból w dole brzucha. Czym może być spowodowany?

Witam. Od kilku dni pobolewa mnie dół brzucha. Najczęściej kłuje mnie z prawej strony, czasem zakłuje z lewej. Wyrostek mam już usunięty. Jest to ból ciągnący, kłujący, utrzymuje się przez cały dzień. Bolą mnie również plecy (także dół), jakby mi drętwiały. Niedawno lekarz stwierdził, na podstawie USG, że pęcherzyk owulacyjny nie pękł. Brałam tabletki na wywołanie miesiączki i okres wystąpił. Mija już ponad 35 dni, a kolejnego okresu nie widać. Moim zdaniem nie ma szans na ciążę, nie współżyłam. Wizytę u lekarza mam dopiero za 10 dni. Co to może być? Czy to mogą być cykle bezowulacyjne? Proszę o odpowiedź :(

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Opisane dolegliwości mogą mieć związek z zaburzeniami dojrzewania pęcherzyków Graaffa, jednak bez możliwości zebrania wywiadu i zbadania Pani nie mogę wypowiadać się jednoznacznie, gdyż potencjalnych przyczyn takich dolegliwości jest bardzo dużo.

Pozdrawiam