Ból w potylicy, ból karku i wokół oczu

Witam, od kilku dni odczuwam ból w potylicy a także ból karku. Boli mnie także wokół oczu nie wiem może to być ból zatok. Dodam także że jakieś 3-4 lata temu miałem mieć zamykane coś związane z tętnica płucną "aortę". Jednak lekarz doszedł do wniosku że jeszcze nie trzeba i co rok miałem uczęszczać do kardiologa niestety ostatnie 2 lata nie byłem u lekarza. Mam 20 lat. Bardzo proszę o odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wskazany kontakt z lekarzem.