Bóle pleców, łopatek, karku i potylicy

Bóle pleców, łopatek, karku i potylicy, wrazenie że zaraz upadnę, że zemdleję, że w głowie sie kręci, mam uczucie, ze ból promienuje do rąk, bolą nogi, mam takie zastane, jak stary człowiek się czuję, nic tylko bym leżała. Wyniki krwi, moczu, glukozy, wątrobowe...ok, nawet miałam robione pasożyty w kale. Bóle głowy, jakby uciski, jakby ktoś oplatał skronie, czasem boli jak przy zatokach wokół oczu. Rok temu upadłam na plecy potrącona przez rowerzyste. Gdzie iść, co robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Badania w kierunku boreliozy były wykonywane? Reumatolog? Neurolog?
Pozdrawiam