Codzienna przyspieszona akcja serca i problemy z pełnym oddechem

Anna, 23 lata. Moje obiawy: styczeń-codzienna przyspieszona akcja serca+problemy z pełnym oddechem, wyniki EGK idealne, wyniki krwi również b.dobre.(stosowałam Metocard ZK,który spowolnił akcję serca ale nie czułam się po nim dobrze). luty: codzienne duszności, ból w klatce piersiowej,ostatnio doszło palenie w przełyku i w okolicy serca jakby się coś przetłaczało (masażysta stwierdził, że w odcinku piersiowym przekręciła mi się żyła+występuje kolka sercowa) Bardzo proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badań dodatkowych i badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wykonanie ECHO serca i kontakt z kardiologiem.