Ból z lewej strony podbrzusza podczas pettingu

Od pewnego czasu odczuwam ból z lewej strony podbrzusza podczas pettingu. Co to może być?

Witam Panią,

Mam zbyt mało danych odnośnie Pani ogólnego stanu zdrowia abynodpowiedzieć na to pytanie. Jeśli ból nie pojawia się w innych sytuacjach, pewnie w jakiśb sposób łączy się ze stymulacją seksualną. Czy ból znika w czasie stosunku? Czy nie podejmuja Pani pełnej aktywnoś i seksualnej? Myśle że warto zacząć od wizyty diagnostycznej u lekarza ginekologa. Od przeprowadzi wstępną diagnozę problemu i ew. zasugeruje badanai dodatkowe- USG ginekologiczne.

Pozdrawiam!