Ból zębów i czerwone dziąsła

WitamOd kilku dni górne jak i dolne zęby tak jakby bola i mam uczucie ze miały by zaraz wypaść a do tego nad zębami dziąsła zrobiły się czerwone wizytę mam dopiero za dwa tygodnie i nie wiem co teraz robic

Witam,
Wymaga Pani jak najszybszej wizyty u dentysty. Mogą to być objawy ostrego stanu zapalnego. Doraźnie może Pani sobie pomóc stosując lecznicze pasty do zębów- Parodontax, Lacalut active oraz płyn Eludril, który jest przeznaczony do stosowania w takich własnie ostrych stanach. Pomocne jest też płukanie buzi roztworem sody oczyszczonej- 1 łyżeczka na szkl. wody. Proszę wzmożyć higienę mimo bólu dziąseł i zębów dokładnie je szczotkować- są specjalne szczotki do wrażliwych dziąseł- np. paro exS39, curaprox ultrasoft.
Pozdrawiam,
Joanna Rąpała