Bóle brzucha i gorączka od dwóch dni

Bóle brzucha i gorączka. Witam. Od dwóch dni występują u mnie bóle brzucha przypominające pieczenie, zarywanie w części górnej jamy brzusznej (między pępkiem i żebrami) Pojawiają się one w odstępach czasu, zazwyczaj podczas ruchu (gdy wstaję, siadam, zmieniam pozycję). Od czasu gdy pojawiły się bóle brzucha gorączkuję. Gorączka nagminnie powraca chociaż próbuję ją zbić tabletkami. Poza tym zauważyłam również luźne stolce. Czy to może być coś poważnego?

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani jak duża jest gorączka- jednak jeżeli nie ustępuje pomimo leków, a ból nie ustepuje- nalezy udać się do lekarza.