Bóle brzucha, niepełne wypróżnienia i dokuczliwe gazy

Od lat cierpię na bóle brzucha, niepełne, trudne wypróżnienia, dokuczliwe gazy, bóle brzucha. Jest coraz gorzej. Kolonoskopia, gastroskopia (bez wycinków), usg, P-ciała przeciwko endomysium- wszystko wyszło ok. Żadne z włączonych leczeń na IBS nic nie dało. Eliminacja pokarmów też nie, bo co bym nie odstawiła, nic nie pomogło. Przez chwilę miałam wrażenie, że picie kombinacji ziół pomaga-ale to była chwila:( Psychoterapia-też nie widzę efektów. Nie wiem gdzie szukać dalej....Jak sobie pomóc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić badania w kierunku chorób pasożytniczych. Proszę udać się do lekarza prowadzącego celem kontynuowania diagnostyki.