Bóle brzucha, osłabienie, zmęczenie i niska temperatura ciała 1,6 roku po nefrektomii całkowitej

Jestem 1,6 roku po nefrektomii całkowitej nerki prawej z powodu raka jasnokomórkowego,pierwszy stopień złośliwości.Niedawno robiłam badania.Tomografia nie wykazała zmian,druga nerka pracuje prawidłowo,ale ja czuję się koszmarnie.Ciągle mam bóle brzucha,jestem osłabiona,zmęczona,a moja temperatura spada do 32,5 a nawet było 31,3 stopni C.Zaczynam mieć problemy w pracy,a mój lekarz rodzinny lekceważy moje objawy.Jakie badania mogę czy też powinnam zrobić by pomóc sobie w wyjaśnieniu problemu.

Piotr Pilarski

Jeśli lekarz lekceważy temperaturę ciała 31 to sugeruje zmienić lekarza.

Pozdrawiam.