Bóle głowy, omdlenia, brak sił u 16-latki

Moja 16letnia siostra ma wiele dolegliwości.Zaczęło się od bolow glowy,omdleń oraz braku sił.Miała przeprowadzane różnebadania lecz nic nie wykryto.Od dłuższego czasu są objawy,o których wcześniej nie mówiła bo byly chwilowenp.ból w klatce piersiowej,czuła wtedy tak jakby ten bol dotyczyl jednej "niteczki" jej ciała,nie mogła wtedy wziąć głebokiego oddechu bo on go powodowal ,"chwilowa arytmia" gdy czując sie dziwnie przykladala reke do serca bilo inaczej lub bardzo słabo. Co moze to powodowac?

Dzień dobry,

Jeżeli przyczyny somatyczne zostały wykluczone, to namawiam na wizytę u psychoterapeuty / psychologa - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży lub prywatnie. Nie ma możliwości odpowiedzieć na Pani pytanie, bez osobistego badania osoby.