Bóle głowy po zderzeniu z drzwiami

Ponad 25 lat temu spadły mi na głowę drzwi. Nie miałam utraty przytomności, ale po kilku dniach miałam przez 2 godziny dzwonienie w głowie. Od tego czasu spokój. Siedem lat temu miałam bóle głowy utrzymujące się przez pół roku. Po badaniach neurologicznych i TK wszystko dobrze. Ostatnio mam znowu bóle głowy ale one nie są takie jak przed siedmiu laty tylko tępe, czuję jakby mnie ktoś walnął w głowę. Czy mam wykonać rezonans?

tym TK głowy związek urazu z aktualnymi dolegliwościami wydaje mi się wątpliwy.

Proszę zdać się na decyzje neurologa Panią prowadzacego.

Pozdrawiam