Bóle jajników po inseminacji

Witam , jestem po inseminacji, 8.09 minie tydzień. Od razu na drugi dzień zaczęłam odczuwać ból jajnika. Boli caly czas,a ból jest taki sam. To ten sam jajnik w którym był przeprowadzony zabieg. Bola ale nie caly czas mnie rowniez piersi. Ale nie przy dotyku tylko normalnych ruchach, zadnych lekow ani zastrzykow nie przyjmowalam . Zabieg byl przy naturalnym cyklu. Co to może oznaczać? Pozdrawiam

Witam. Tego typu dolegliwości bardzo często towarzyszą inseminacji. Raczej nie ma Pani powodów do niepokoju dla pewności jednak warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.