Bóle jajników po cięciu cesarskim

Jestem po cieciu cesarskim i czterech relaparotomiach krwiaka podpowieziowego oraz przy miednicy mniejszej. Po tych operacjach zrobily mi sie liczne pecherzyki do 5mm na jajnikach. Przyjmowalam metronidazol lecz teraz strasznie bola mnie jajniki i dół podbrzusza drugi miesiac spoznia juz mi sie ponad dwa tygodnie miesiaczka. Prosze o rade

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do ginekologa celem zbadania oraz wykonania USG. Na podstawie opisu nie można przewidzieć co jest przyczyną.

Pozdrawiam.