Bóle kciuka po przebudzeniu

Witam. Od wczoraj od samego rana po przebudzeniu boli mnie kciuk a dokładnie ta kość na której się kciuk zgina. Wydaje mi się ze kość jest lekko spuchnięta oraz skóra na niej lekko zaczerwieniona. Kciuk boli podczas ruszania, podczas przyciskania czegoś tym palcem. Dodam ze przedwczoraj tak nie było, ale po nocy mój kciuk był bolący, lekko zaczerwieniony i lekko spuchnięty. Co może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był jakis uraz? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.