Bóle kostki, strzelanie w kościach u 19-latki

Od kwietnia do lipca bolała mnie prawa kostka przy chodzeniu, trzaski, rtg dobre, wszystkie badania na krew tez, od tygodnia boli mnie kolano prawe, a oprócz tego najbardziej nocą skóra od prawej ręki i mały palec. Dostałam skierowanie do chorób zakaźnych i reumatologa dopiero na grudzień. Co to może być? Oprócz tego w okresie ostatnich boli przytyłam 6 kg, mimo aktywności i dobrej diety

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu faktycnzie wynika, że jest Pani osobą cierpiacą. Bez oceny badań dodatkowych i badania przedmiotowego trudno jest mi jednak postawić właściwe rozpoznanie. Z opisu sytuacji w pierwszej kolejności skłąniałbym się do rozpoznania choroby reumatologicznej.