Z czego mogą wynikać bóle stawów i kości?
Witam, od dłuższego czasu mam bóle stawów , kości ( nadgarstki z biodro po prawej stronie, kolano) czasami mocno się nasilają, czasem są słabsze a czasem wcale. Nie mam pojęcia od czego to zależy . Lekarz rodzinny zalecił mi badania krwi zaznaczył "wszystkie badania jakie mógł " do tego RTG nadgarstka, USG brzucha i wszystko wyszło w normie. Czasami też czuję kłucie po prawej stronie u góry przy żebrach.Od czego to może być? Gdzie się z tym udać? Lekarz rodzinny zalecił iść do reumatologa i nie jeść tego po czym czuję że mnie kłuje.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dobry wieczór,
opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn bez dokładnej diagnostyki a w szczególności badania przedmiotowego trudno będzie znaleźć przyczynę Pana dolegliwości.
Dobrze by było zacząć od specjalisty reumatologa który wykona dokładne badanie przedmiotowe i zleci odpowiednią diagnostykę do podanych objawów klinicznych.
Warto wykonać przed wizytą u lekarza o ile nie była wykonywana diagnostyka z krwi witamina D3 oraz densytometria gęstość kości kluczowe badanie diagnostyki osteoporozy i z wynikami udać się do dobrego reumatologa.
Pozdrawiam