Bóle kręgosłupa w okolicy łopatek

Witam. Mam 21 lat 187 cm wzrostu 83 kg wagi. Od kilku miesiecy odczuwam bole kregoslupa w okolicy miedzy łopatkami. Przeswietlenie odcinka piersiowego nie wykazalo skrzywienia z badan jestem zdrowy jak kon. Podjalem prace w sklepie gdzie czasami siedze praca po 11h 7/8 razy w miesiacu. Nigdy wczesniej nie mialem problemow z kregoslupem. Czekam na wizyte do neurologa. Dodam rowniez ze piety podczas chodzenia wewnetrzna ich strona schodzi do srodka. Mam troche stresow silownia 3 razy +biegam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból między łopatkami może być spowodowany zaburzeniami w obrębie przewodu pokarmowego. Warto pokierować diagnostykę w tym kierunku. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.