Bóle od pasa w dół a przepuklina

W 2007 miałam operacje kręgosłupa lędźwiowego usunięto 1 z 2 przepuklin druga była za mała i przyczepiona do worka oponowego.Od paru miesięcy mam bule od pasa w duł biodra uda generalnie całe nogi kiedy wracam z pracy ledwo przebieram nogami.Gdy poleżę 1 ,2 godziny to trochę przechodzi ale całe ciało mam trochę zesztywniałe i do tego bolą mnie łokcie i w nocy mam drętwienie dłoni i rąk właśnie po łokcie czy to może mieć coś wspólnego z ta 2 przepukliną?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Wskazana jest wizyta u neurochirurga.

Pozdrawiam.