Bóle pięt i ostroga piętowa

Bolą mnie piety .Oto opis.W obu kosciach pietowych nieregularne sklerotyzacji.Ostroga pietowa kości pietowej lewj .Bole odczuwam co dziennie .Mam problem równiez z kolanami .Biore Artresam .I dalkej boli.

Witam,
musi Pan skonsultowac się z ortopedą który może zalecić odpowiednie postępowanie w przypadku ostrogi piętowej.
Jest to trudna do leczenia dolegliwość, ale warto podjąć leczenie i rehabilitacje - leczenie polega na stosowaniu leków przeciwzapalnych oraz specjalistycznej rehabilitacji - głównie terapii manualnej i ćwiczeń rozciągających mięśnie tylnej grupy goleni. Dodatkowo można wspomóc leczenie zabiegami fizykoterapeutycznymi. Czasami rozsądne jest również zastosowanie indywidualnie dopasowywanych wkładek ortopedycznych.

pozdrawiam!