Bóle podbrzusza i strach przed jedzeniem

Witam.. trzy lata temu miałam operację torbieli jajników po pół roku dopadł mnie silny ból całego brzucha i wymioty . W szpitalu podejrzewano niedrożność jelit.Po tyg wyszłam do domu jednak od tego czasu boję się jeść i pić .schudłam 6kg mam osteoporozę i endometriozę. Gdy zjem trochę więcej zaczyna boleć nie podbrzusze i biegnę do toalety. doszło do tego że wkładam coś do ust i zaraz wypluwam ze strachu.Nie umie sobie poradzić z tym lękiem .. te bóle które teraz mam to podobno jelito drażliwe:(

Zdecydowanie konsultacja lekarska jest w tym wypadku niezbędna.
Dodatkowo - jako że przeszła Pani warunkowanie awersyjne (czyli właśnie mając problemy żołądkowe uwarunkowała sobie Pani niechęć do przyjmowania pokarmów) polecam spotkać się z psychologiem poznawczo-behawioralnym bądź behawioralnym, który pomoże Pani powrócić bez lęku do jedzenia. Pozdrawiam.