Bóle podbrzusza po poronieniu

witam mam 36lat w kwietniu poronilam ciąże ,od ok 2-3 mc.pobolewa mnie podbrzusze a raczej w okolicy lub sama macica ból raczej przypomina skórcze w róznym stopniu nasilenia ale im dłuzej to trwa tym ból sie nasila. miałam usg po poronieniu i wszystko było ok. lecz po poronieniu miałam zakazenie zazywałam leki. wizyte mam dopiero za 3 tygodnie więc p.doktor mi udzieli porady mimo malej ilości danych,dodam ze przed poronieniem nie miewałam takich bóli dziekuję J.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa. konieczne jest badanie lekarskie, aby móc coś więcej powiedzieć.