Bóle ręki, osłabienie, bóle w mostku po operacji usunięcia woreczka

Witam.Proszę o pomoc.Od paru dni mam dziwne objawy.Boli mnie prawa ręka i jest bardzo osłabiona .nie mogę nawet od kilogramowego ciężaru na niej utrzymac minutę. Do tego ból prawego barku i ramienia, oraz ból prawej nogi czasem. Czuję się bardzo osłabiona. Czasem odczuwam bóle w mostku.Czasem serce mocniej bije.mam 35 lat.w listopadzie mialam operacje usunięcia woreczka. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Mimo pięknego wieku, z tej odległości mogę jedynie spekulować o potrzebie badania neurologicznego - wygląda mi to na przebyty mikroudar ??? - sprawa najpewniej nie wymaga pomocy chirurgicznej, natomiast jest potrzeba przeprowadzenia badań jak sądzę NMR,i eeg mózgu. Proponuję z nimi nie zwlekać. Pozdrawiam.