Bóle w okolicy pleców a interpretacja wyników badania krwi i moczu

Mam 46 lat, mężczyzna i ostatnio mam problemy z chrypka przy oddychaniu i bólem w okolicy pleców na wysokości nerek. Wykonałem badania prywatnie i się zamartwiłem, bo w całej gamie wyników mam za niskie bądź wysokie MPV 5,1 fi (min. 6,5 max. 11), %EOS 7,9% (min. 1 max. 5), PCT 0,12% (min. 0,15 max. 0,5) wszystkie inne mieszczą się w granicach. WBC 6,3tys/ul, RBC 5,41mln/ul, HGB 17,1g/dl, HTC 51,3%, MCV 94,8fl, MCH 31,6pg, MCHC 33,3g/dl, RDW 10,8%, PLT 237tys/ul, PDW 17,0%, %BAS 0,8%, %LYM 20,7%, %MON 6,0%, %NEU 64,6%, OB 2, mocz - analiza ogólna w normie, ale osad moczu: nabłonki płaskie - poj. wpw, leukocyty 2-5wpw, śluz - pasma, erytrocyty św 5-10wpw. Proszę o interpretację tych wyników.

Witam! Na podstawie samych wyników badań nie można stawiać diagnozy - konieczne jest zebranie wywiadu lekarskiego i badanie fizykalne. Na podstawie samych wyników wskazane wydaje się powtórzenie oznaczenia morfologii krwi ale tym razem z rozmazem mikroskopowym krwinek białych i powtórzenie badania ogólnego moczu. Jeśli wyniki będą nieprawidłowe - do rozważenia USG jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem układu moczowego (z pełnym pęcherzem). Najpierw jednak proponuję skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam