Bóle w prawym boku obok pępka

Boli mnie w prawym boku ale koło pępka myślę że wyrostek nie bolał by mnie kilka dni ból nie jest mocny taki tępy. Raz boli mnie koło pępka raz niżej raz wyżej i tak chodzi. Co to może być . Czasami też pobolewac mnie nogą prawa

Mogą to być różne rzeczy :chory jelit, przepuklina, ch.wrzodowa, jajnik, kamica moczowodu i inne . Bol w brzuchu promieniuje czyli moze byc chory np. jajnik a bol idczuwa sue wyże.j Trzeba iść do lekarza proponuję zacząć od chirurga ogólnego