Bolesne pękanie i łuszczenie się skóry na stopach

Dzień dobry, jestem kobietą, mam 60 lat. Od czerwca bieżącego roku zauważyłam znaczne obrzęki nóg. Następnie pojawiło się bolesne pękanie i łuszczenie się skóry na stopach (pięty) i dłoniach. Skóra jest sucha i szorstka. Dłuższy czas używam kremu regenerującego Scholl na popękane pięty, ale objawy się nie cofają. 2 tygodnie temu zaczęłam odczuwać pieczenie przy oddawaniu moczu. Obecnie biorę Furaginę i pieczenie ustąpiło. Proszę o poradę i pomoc. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.