Bolesność brodawek a nieregularne cykle

Od tygodnia występuje u mnie ból brodawek, z czym wcześniej nie miałam problemów. Do tego moje cykle sa bardzo nieregularne, ostatni zaczął sie 12/06 i nadal nie widać miesiączki, test wykonałam 29/07 i wyszedł negatywny. Byłam u lekarza i wykonałam wszystkie badania krwi oraz moczu. Do cytologi nie zostałam dopuszczona przez zapalenie. Będę je powtarzać w przyszłym tygodniu, jak i takze odbierać wyniki badan. Czy jest możliwe, ze test ciążowy nie wykrywa ciąży? Czy robiłam go za wcześnie?

Piotr Pilarski

Test był wykonany w dobrym czasie. Zapalenie może powodować zaburzenia cyklu.

Pozdrawiam.