Bolesność brzucha po operacji wyrostka robaczkowego

Dzień dobry. prosił bym o pomoc bo nie wiem co mam robić . Mialem operacjie wyrosta robaczkowego w grudniu 2014 r. I od tego czasu mam bule brzucha po prawej stronie które nie ustaja na jeden dzien nawet byłem na badaniach u chirurga w szpitalu w Sanoku który powiedział ze on nic nie widzi i a gdy przyszedł 2 stwierdził ze mam torbiel w Jelicie i tak to ucichło bolec dalej boli i to dosyc dobrze ból mam pod żebrami i od pewnego czasu także żeber prosił bym o jakąś opinie lub doradzenie. Dziekuje

Do wyjaśnienia potrzebne jest badanie fizykalne, USG jamy brzusznej i dobrze zebrany wywiad. Doradzanie w Pana przypadku przez Internet nie jest właściwe.