Bolesność piersi, regularne cykle a seks

Witam bardzo proszę o pomoc !:( ostatni okres miałam 20 kwietnia , dodam że mam bardzo nie reguralne cykle raz bywa że trwa 25 , 28 , 33 a ostatnio nawet 40 , nie współżyłam w tym czasie . do ostatniego stosunku doszło 1 kwietnia . od 8 kwietnia bardzo bolą mnie piersi i czuje jak bym miała twardy guzek na lewym jajniku i temperturę mam max 35 stopni :/ proszę o pomoc nie wiem co mi jest

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem. BEz przeprowadzenia badanai przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi.