Bolesność policzka i szczękościsk a wzrost ósemki

W październiku zaczęła mi wychodzić dolna ósemka.Nic mnie nie bolało,więc oczywiście to zostawiłam.Przed wyjazdem do Anglii (obecnie mieszkam) poszłam do dentysty i okazało się, że wszytsko jest ok, ósemka ma miejsce żeby wychodzić.W piątek rano obudziłam się z takim bólem,że przez pierwsze pół h siedziałam i płakałam.Szczękościsk, ból policzka,ucha lewego,migdała,trudności z przełykaniem,ból głowy.I tak do dzisiaj!Do lekarza nie za bardzo mogę iść,bo pracuję;/ i póki co nie wiem nawet gdzie..

Piotr Pilarski

Sugeruję Pani udanie się do lekarza gdyż bez zbadania ciężko powiedzieć co może być przyczyną Pani dolegliwości. Możliwe, że doszło do zakażenia.

Pozdrawiam.