Bolesność stawów a podanie szczepionki MMR

Witam serdecznie, Jestem osobą młodą (23l.), w dniu 3.06 poddałam się szczepieniu MMR i TdaP. Od października trenuję akrobatykę. Od 8.06 odczuwam bóle mięśni, stawów- zwłaszcza kolan- obydwu, pod rzepką, przy wyproście. Dotąd treningi nie powodowały u mnie takich zmian, jedynie łagodne bóle potreningowe, stąd pytanie: czy może być jakiś związek tego z podaniem szczepionki (MMR)? Jeżeli tak-czy konieczna jest wizyta u lekarza (przebywam za granicą, wizyty lekarskie mam utrudnione...) Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczna jest wizyta u lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. A czy był jakiś uraz? być może przeciążenie?