Brak apetytu i wymioty

Ratuje sie tylko tym ze zuje gumy i pije duzo wody by jakos hamować nudnosci .Przez to przestałem jeść sniadania bo rano nie moge nic przełknąć dopiero jem jak przyjde ze szkoły i czas jak już jestem w szkole jakis posilek zjem tylko jesli nie ma jakiegos waznego sprawdzianu . Bardzo prosze o pomoc

Warto skontrolować ogólny stan zdrowia u lekarza internisty.
Choć objawy mogą także wskazywać na zaburzenia lękowe, zwłaszcza, że ustępują choć trochę (możesz zjeść śniadanie), gdy nie masz przed sobą, czegoś co Cię bardzo stresuje.