Brak bolesnych miesiączek a ciąża

Witam, Nazywam się Natalia i mam 25lat. Zawsze miałam bardzo bolesne miesiączki i przez ostatnie 8 miesięcy w miarę regularne, ale ostatnio czyli 13.10 dostałam miesiączkę przed wcześnie o 10 dni i w dodatku praktycznie jej nie czułam. Żadnych bolesnych oznak przed i w trakcie. Ucieszyło mnie to ale również zaniepokoiło. Dziś znów dostałam miesiączkę i również bez żadnych wcześniejszych bolesnych oznak. Test ciążowy wyszedł negatywnie, więc na prawdę zaczynam się martwić czy jesto cośPoważnego?

Milena Lubowicz

Niestety nie sposób odpowiedzieć na to pytanie bez badania i usg, także zachęcam do wizyty u ginekologa.
Pozdrawiam