Brak cech dysplazji w wyniku cytologii a antybiotyk

Na początku roku mialam wykonywana rutynowa cytologie.wynik 3a bez cech dysplazji, zostalo mi przepisane leczenie antybiotykami doustnie i dopochwowo.po zakonczonym leczeniu poetorzylam cytologie i znoeu wyszlo 3a bez cech dysplazji. Lekarz skierowal mnie na badanie histopatologiczne. Czy mogę się obawiac raka? Dlaczego od razu skierowano mnie na tskie rozpoznanie a nie np na posiew ?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Badanie histopatologiczne da pewną odpowiedź i z całą pewnością rozwieje ryzyko raka. Nie możńa tracić czasu na leczenie nie mająć pewności, że nie ma się do czynienia z chorobą nowotworową.