Brak drugiego okresu po stosunku

witam w styczniu miałam miesiączkę normalnie ale 31grudia i 1 stycznia współżyłam z mężem i podczas stosunku mąż doszedł w środku miałam miesiączce 7 syczenia i mam regularna co 29 dni i teraz misie spóźnia i nie wiem czy jestem w ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży, wskazane jest wykonanie testu ciążowego.