Brak efektów odchudzania u 11-latki

Witam! Moja córka ma 11 lat i waży 65 kg przy wzroście 153 cm próbowała różnych ćwiczeń i diet ale nic to nie daje proszę o pomoc.Co by było dobre by mogła schudnąć?

Witam serdecznie,
11-letnie dziecko wymaga odpowiednio dobranej diety, uwzględniającej zapotrzebowanie na poszczególe składniki pokarmowe, aktywność fizyczną oraz płeć. Nie ma możliwości napisać w kilku zdaniach odpowiedniej diety dla Pani córki, ale ja proponuję udać się do dietetyka w Pani okolicy i napewno on pomoże ułożyć odpowiedni jadłospis i zalecenia.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn

Nie należy eksperymentowac z dietami u dziecka. w celu ułozenia zbilansowanego jadłospisu, który będzie mógł być stosowany przez wiele miesięcy proszę się udać dod ietetyka dziecięcego. Możliwe, że różne diety spowodowały zaburzenia metabolizmu u córki. Proszę także zrobić badania krwi oraz TSH.