Brak energii po odstawieniu używek

Witam moje pytanie brzmi czy da się zregenerować mózg? mój problem polega na tym że przez kilka dobrych lat paliłem marihuanę,piłem alkohol i paliłem papierosy raczej nie rozpieszczałem swojego organizmu, teraz rzuciłem to wszystko ale brakuje mi energii którą miałem kiedyś, Jeszcze kilka lat temu tryskałem pozytywną energią,byłem bardzo kreatywny,mogłem przenosić góry a dziś wszystko mi obojętne,siedzę cały dzień i patrzę w ściany,nie mogę się skupić,myślę dużo gorzej, proszę o rade,Pozdrawiam

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam sport, omega3 z zawartością EPA i DHA nie mniejszą niż 250mlg. Lub hipnoterapia solution focused dzięki,ktorej bardzo szybko staniesz na nogi i zaczniesz spełniać swoje marzenia.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Tak, da się zregenerować mózg. Ważne jest zadbanie zarówno o swoje ciało, jak i ducha. Zatem na równi z dbaniem o nowe nawyki np. żywieniowe, warto pomyśleć o psychoterapii, która może być bardzo ożywcza w Pana sytuacji. Życzę wszystkiego dobrego.