Brak leków przy anoreksji bulimicznej

Witam byłam u psychiatry z powodu anoreksji bulimicznej.Lekarz jednak stwierdzil,że jedynie może mi pomóc terapia bo przy wadze 36 kg mam 160 nie może włączyć żadnych leków,bo mogłabym dostać zawału czy innych powikłań.Czy naprawdę nie można stosować żadnych lekow przy anoreksji jak się ma niską wagę?Czy może spróbować u innego psychiatry?

Gratuluję podjęcia decyzji o leczeniu i trzymam kciuki za postępy w terapii. Proszę pod okiem dietetyka lub najlepiej psychodietetyka dojść do tej wagi, która już bedzie bezpieczna jeśli chodzi o leki.
Trzymam kciuki.
Joanna Arciszewska.