Dieta na odzyskanie miesiączki

Jak odzyskać miesiączkę? Oprócz oliwy/oleju, co dodawać do posiłków? Źle się czuję po owych produktach tzn. tłustych. Czy same orzechy wystarczą? Dodawać konkretne bakalie (jakie?)

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

po gwałtownym odchudzaniu zdarza się że miesiączka zanika, należy unormować masę ciała i zgłosic się do ginekologa gdy miesiączka się nie pojawi.

Pozdrawiam

Straciła Pani miesiączkę? Ile ma PAni wzrostu i wagi? Miesiaczki nie traci sie tak po prostu, czy problemem jest anoreksja?
Proszę przemysleć jak bardzo musi Pani być osłabiona, że organizm pozbawia Panią możliwości zajścia w ciążę?
Trzeba iść na terapię i zaczać normalnie jeść, żeby miesiączkować a kiedyś mieć dzieci.
Proszę znaleźć psychodietetyka w swoim mieście i powalczyć o swoje zdrowie.

Trzymam kciuki.

Joanna Arciszewska.