Brak miesiączki a niedoczynność tarczycy u 20-latki

Witam, Od 2 miesięcy nie mam miesiączki, kiedys zdarzało się to dość często spowodowane niedoczynnośćia tarczycy. Teraz ok. 2 tyg temu, miałam upławy koloru żółto/brązowego, zero boleści brzucha, 2 dni temu dość mocno zabolał mnie brzuch, bylam pewna ze to miesiączka ale czysto, dzisiaj na bieliznie znow brunatne plamy. A w pochwie gęsty biały sluz wiec brak miesiączki, szyjka otwarta od odluzzszego czasu, bardzo się boje ze to coś powaznego, czy to moze byc rak szyjki macicy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Prosze koniecznie udać sie do ginekologa, który zajmie sie diagnostyką Pani problemów. Pozdu