Brak miesiączki i przyjmowanie Systen Sequi

Witam z braku 3 lata miesiączki lekarz przepisał mi system sequi na 2 miesiące kazał brać raz na czwartek następnie nowy poniedziałek czy po pojawieniu się miesiączki powinam przestać brać czy powinnam brać caly czas przez 2 miesiące i od którego zaczas systen50 czy system conti

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeżeli do końca lekarz nie określił przyjmowania leków Proszę o kontakt bezpośrednio z tym lekarzem.