Brak miesiączki po stosowaniu plastrów antykoncepcyjnych

Mam problem z plastrami antykoncepcyjnymi .. Używałam plastry półtorej roku .. Wyjechałam na wakacje na dwa miesiące i plastry mi sie skończyły po prostu zle obliczylam ich ilośc i nie używałam ich miesiąc ,po ściągnięciu ostatniego plastra dostałam okres tak jak zawsze . Moj ostatnia miesiączka była 9 maja dzis jest 18 czerwiec dalej nie mam miesiączki czy to normalne? robiłam testy ciążowe 3 krotnie z testów wynika ze nie jestem w ciąży . Troche mnie to nie pokoi . Proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po odstawieniu antykoncepcji może dochodzić do zaburzeń krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.