Brak miesiączki z powodu niskiego poziomu LH

Witam.brak okresu na skutek bardzo niskiego LH,FSH estrad. policystycz. USG po zmianie diety i stosow suplementow(3msc) odzysk.okres. Pani doktor kazala czekac na kolejny okres po zbadaniu prog, w 22d.c. 0,73 niski w 35 dniu cyku kazala mi wziasc luteine 5razy po 3 tabl. wystap. plamienie krotkie 1-2 dni kazala czekac na okres odczekalam 13 dni i zastos..przez 5dni duphaston i brak okresu.czy toplamienie to okres??czy powinnam brac duphaston?? bo zastanawiam sie dlaczego nie mam okresu???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.